Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az otthoni...

Mit gondoltok erről az otthoni súlyzós edzésről? Megfelelő lenne nekem? Hány kg-s súlyzóval csináljam?

Figyelt kérdés

21L, 175/69 és csökkentett ch tartalmú diéta mellé alkalmaznám. Heti 3x5 km-et futok, de azt olvastam, hogy az izomzat megtartásához kell súlyzós edzés is. Tudom, a konditerem jobb lenne, de amíg nem fizet be rá senki... mellé napi 100-120g fehérjét eszek, és futás meg súlyzós edzés után fehérjeturmixot iszom (lefekvés előtt).

[link]

Vélemény?


2011. szept. 15. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem jársz terembe, addig tökéletes, a súlyt pedig tapasztald ki te.. 5 kilót mondanék, de nem tudom te mennyit bírsz.
2011. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
másfél kilónál a 3. sorozatot kb bőgve csinálom végig :D
2011. szept. 15. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez komoly? :D na jó, akkor viszont csináld bőgve, de csináld. először annyival amennyivel bírod végig, de hamar túl lehet fejlődni rajta.. és sok sikert.
2011. szept. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jól van na az eddigi súlyemelési tapasztalatom max a kétliteres kólásüveg emelgetése volt :D köszi
2011. szept. 15. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!