Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy csináljam? (nem túl...

Hogy csináljam? (nem túl megfelelő a témakör de ez tűnt legjobbnak. XD)

Figyelt kérdés
Lovagló felszerelést szeretnék venni! Naponta kapok 400 ft-ot! És ebből a pénzből járok el hetente lovagolni am 1500-ft! És csak hétköznap kapok pénzt! Szófal egész heti összegből marad 500 ft. Megnéztem a boltba és össz vissz 20 000 ft-ra lenne szükségem a felszereléshez! A szüleim nem adnak bele pénzt! Hogyan tudnám megvenni a felszerelést (cahps, nadrág,kobak,cipő)?????? Hagyjak ki edzéseket? Vagy hogy csináljam? Bocsi ,hogy rossz kategóriába irtam de ezt találtam legjobbnak a kérdésemnek!
2011. máj. 17. 17:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ha a szüleid nem adnak bele pénzt,és csak 500 ft marad akkor vagy vársz míg összegyül ami nem kevés idő,vagy igen kihagyod a lovaglást és gyűjtesz. deh elárulom amiket akarsz venni nem úszod meg 20.000 ből :)
2011. máj. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ma néztem meg a Decathlonba! És megúszom 20 000-ből! ;)
2011. máj. 17. 17:51
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Adj el valami felesleges cuccodat vaterán vagy expresszen, vagy nézz neten használt felszereléseket, ami 1000x olcsóbb és jobb minőségű mint a dechatlonos bóvlisságok.

www.lovasok.hu-n a lovas apró között találsz sokat, vagy a lóbarátok forumán az apróhirdetés kategóriában

2011. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Anya nem engedi az internetes vásárlást! :( És nem fogja megengedni,hogy eladjam a "felesleges" cuccaimat mert ami számára felesleges azt kidobja ami számomra felesleges az neki fontos...Szóval...:(
2011. máj. 17. 18:00
 5/19 anonim ***** válasza:
Akkor marad az, hogy szülinapra, névnapra stb kérsz ilyeneket.
2011. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Anyukádék nem vesznek Neked KOBAKOT? :O Hát ez nekem nagyon furcsa. 8 éve lovagolok és engem fel sem engednek kobak nélkül, sőt semelyik barátnőmet se. Nem csak a szüleim, a lovardában az edző se. Hiába saját ló, hiába megbízható, hiába vagy gyakorlott a kobak KELL!
2011. máj. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem tudsz ingeyn lovagolni? Mivel a szüleimnek nem volt pénze, kénytelen voltam magam megoldani. 13 éves koromtól soha nem fizettem lovaglásért. Kint lógtam egyfolytában, segítettem, sz*rt pucoltam, cserébe ingyen lovagolhattam. Voltam így magánembernél, iskolalovak mellett, de neves díjlovas istállóban is.

Esetleg, ha nyáron lesz időd, nyugodtan "fúrd be" magad, a megmaradt pénzből meg veszel cuccokat.

2011. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha neten kinézed, szóban le tudod beszélni, és személyesen is tudtok találkozni.

Aranypatkó néven van valahol az 50es villamos vonalán egy lovasturi, ott is vannak használt cuccok.

Egyébként a lobaratok.hu fórumát is ajánlom, rengetek használt lovasfelszerelés van, elég jó áron.

Egyébként hol jársz te 1500-ért lovagolni? :O

Vagy kérsz ünnepekre is pénzt.

Szépen, lassan meg lehet venni, én se kaptam semmit se szüleimtől...Aztán először nacit vettem, majd lábszárvédőt, majd kobakot, majd cipőt. Csak szépen lassan.

És mostmár minden feltétlenül szükségesem megvan, igaz mind használtan, de jó ez így is.

Egyébként rendszeres lovagláshoz a dechatlon olcsóbb árkategóriájú cuccai nem feltétlen jók. Barátnőm dechatlonos nacija 1 hónap alatt szétment,mondjuk ő napi szinten használta....

2011. máj. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát anyu szerint drága a kobak...Am ő nincs ott a lovaglásoknál... Már említettem a besegítést a tulajdonosnak de ő azt mondta, hogy már vannak elegen...Mert többen is így lovagolnak ott. szülinapomra mindig ruhákat kapok! De szülinapom most volt pár hete névnapom még soká lesz de akkor nem is nagyon szoktam semmiit kapni! :(
2011. máj. 18. 19:29
 10/19 anonim ***** válasza:
És diákmunka esetleg nyáron?
2011. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!