Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy üres 500 literes...

Van egy üres 500 literes akváriumom. Szeretnék bele 1-2 nagytestű halat, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Vörösfarkú harcsát akartam volna régen, de annak ez édes kevés. Valami hasonlót szeretnék, nem feltétlen harcsát. Nem társítanám semmivel, csak ő(k) laknák.

2019. szept. 24. 22:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%

Pdf aztán valamiért rosszul osztja meg , de itt egy másik:

[link]

2019. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%
Állandó keménység 15 , változó keménység 8, ph 7, vezetőképesség 800.
2019. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Betonfixen cápaharcsa ! Èrsz
2019. szept. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Vagy

[link]

2019. szept. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Salx Narval ***** válasza:
Köszönöm ,hogy ennyi időt fordítottál a kérésemre. Nem gondoltam volna, hogy az én vizem pont jó lehetett volna nekik ha ebből a tenyészetből veszek.:D Akkoriban egy közeli faluból hordták nekem az ismerőseim a lágy vizet és jobb híján esővizet gyűjtöttem és szűrtem.:D Na mindegy, régen volt.
2019. szept. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát igen , engem is meglepett, valamiért itthon nem elterjedt, külföldi listákon láttam csak, pedig mennyivel könnyebb lenne tartani.
2019. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Salx Narval ***** válasza:
Ahogy olvasgattam vannak már hazai tenyésztők is akik ebből a tenyészetből származó halakat szaporítanak és árulnak. Biztosan az áruk is barátságosabb a hazai piacon, legalábbis kis színhibával már megfizethetőek, ez pedig nem mérvadó annak aki csak tartani szeretné.
2019. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!