Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Albérletbe akváriumot?

Albérletbe akváriumot?

Figyelt kérdés

Ugye kb egyikben sem szabad állatot tartani, de ez ugyan úgy vonatkozik az akváriumra is?


Aki albérletben lakik el tudná mondani neki mint mondott a főbérlője erről?



2019. nov. 25. 08:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor albérletben laktunk, azzal a feltétellel engedte a tulajdonos az akváriumot, hogy saját bútoromon lesz (bútorozott lakás volt amúgy), illetve felesben fizessük a lakásbiztosítást (ha esetleg eláztatná a lakást).

Illetve utána megkérdezte, hogy felhozhatja-e egyszer a gyerekét megnézni.

Szóval, meg lehet szerintem beszélni, de kérdezz rá előtte, biztos, ami biztos.

2019. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Milyen ember már az, aki nem enged gyereket egy albérletbe"


Mint én. Ha valami gond van, az életbe nem teszed ki őket.

2019. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

" Milyen ember már az, aki nem enged gyereket egy albérletbe?"

Köszönöm, mormális ember vagyok. De van tapasztalatom gyereles albérlőkkel. Rengeteg gond van velük, kirakni nehezen tudja az ember amikor több hónapja nem fizetnek bérleti díjat. Amikor végre elmentek, a lakást teljesen tönkretették. Tapéták letépve, összefirkálva, bűtorok karcolva, törve. Kaució sem fedezte a kárukat. Na azóta én nem adom ki gyerekeseknek, sőt szerződésben ki van kötve, hogy ha családalapítás lesz( baba jön) akkor a szerződés azonalli hatállyal megszűnik. Kutyák, macskák , állatok mehetnek. Nem csinálnak kárt. Legalábbis akkorát nem amit egy gyerek képes..

Szerencsére az én lakásom, én döntöm el kinek adom ki. Jelenleg 1 kutya, 1 macska tartó pár él a lakásomban lassan 4 éve, és semmi gond velük.

2019. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

" Milyen ember már az.."


Mondjuk megfontolt, óvatos, és nem akarja elherdálni a tőkéjét, amiért lehet, hogy 2 generáció óta dolgozik a családja.

Ezen kívül pedig olyan, amilyen. Mármint senkinek semmi köze hozzá, hogy valaki milyen feltételekkel adja ki a saját tulajdonát. Bármit meg lehet szabni, maximum nem veszik ki.

2019. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az akvárium méretétől is függ. 500-1000liter felett elég nagy károkat tud okozni ha nincs megfelelően elhelyezve stb...
2019. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#10


Normális? Ép elméjű?

2019. dec. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!