Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vitorláshalak miért tátognak...

Vitorláshalak miért tátognak a vízfelszín közelében?

Figyelt kérdés

Nem, nem pipálnak. Fodrozva van a felszín, nem magas az ammóniaszint és a többi halnak semmi baja, nekik sincsen csak valamiért ezt csinálják néha.


Úgy szokták, hogy feljön mindegyik nagyjából oda ahol kaját szoktak kapni és egy vagy kettő elkezdi ezt a fura tátogást pár mp-ig, aztán mennek a dolgukra, pl. molesztálni az ancistrust meg a csigákat. Nem folyamatosan csinálják, de gyaakran, nem tudom mi lehet az oka.


Láttam már videón is vitorláshalat ezt csinálni.



2020. jan. 4. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

kevés az oxigén a vízben ezért pipálnak.



[link]


[link]

2020. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, de mint írtam, nem hinném hogy erről van szó. Nem hiszem hogy egyből frissen vízcsere után fuldokolnának a halaim.
2020. jan. 7. 18:06
 3/4 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a videót amiben láttam, pontosan ezt csinálják, mint a hal 3:10 től!

https://www.youtube.com/watch?v=gaHYvmHIJ0I&t=363s

2020. jan. 7. 18:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg minden rendben van az akváriummal akkor szerintem csak kajának néznek valamit vagy azt hiszik hogy etetés lesz mivel meglátnak.
2020. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!