Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja a vitorláshala...

Mi lehet a baja a vitorláshalamnak szerintetek?

Figyelt kérdés
A víz tetején fekszik az oldalán, néha megpróbál leúszni, de látszik hogy erőlködik, mintha valami folyamatosan húzná fel a felszínre, mintha túl sok gáz lenne benne. Semmi külső baja nincs, talán a hasa puffadt egy kicsit, de nem jobban mint amikor jól bekajál.
2010. júl. 21. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Legyengült, és talán beteg is. Nekem is volt ilyen. Mindenképp különítsd el a többiektől, mert ha magától nem megy el (ha szerencséd van), akkor meg fogják ölni.

Aranyhalnál van egy bizonyos vízibetegség, amikor felpuffadnak, lehet, hogy vitorlásnál is van ilyen.

2010. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vidd el egy bypass műtétre
2010. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

-Szerintem ez nem hasvízkór, semmi rá utaló külső elváltozás, a puffadás sem olyan szembetűnő mértékű, mint amennyire az hasvízkór esetén lenne.

-Én a koszorúér szűkületet is kizárnám.

2010. júl. 21. 17:31
 4/4 A kérdező kommentje:

Meggyógyult a vitorláshalam :)

Nem különítettem el, a párja mindvégig őrködött mellette és minden oda tévedő halat elzavart :)

Valószínűleg csak gyomorrontása volt, koplaltattam és rendbe jött.

2010. júl. 24. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!