Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 20 literes akváriumba...

Egy 20 literes akváriumba milyen rajhalakat ajánlotok? Rák féléken is gondolkodtam, a rákok/garnélák megvannak a rajhalakkal? Vagy milyen hal él még meg 20 literben? Légyszíves írjatok! Más ötleteknek is örülök

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 21:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nagyon kicsi.. hogy őszinte legyek, nekem ekkora aksiban egy törpeharcsa van és egy algaevő. ők jól meg vannak kettecskén.
2010. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:

válasszál ki néhány rajt a napiszar.hu-ról, azt rakosgassad bele azokat. :D

viccen kívül, nemtudom, vegyél csigákat :D azok viccese..és még víz sem kell hozzájuk :D

2010. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
A rákok megeszik a halak 20L-es aksiba meg ne akarj rajhalakat mert kicsi nekik a hely.Max amit beletehetsz 3 vitorlás de mindenféleképpen páratlanul mert különben kinyírják egymást!Nah szóval.:vitorlás,-8-10 db neon.-6-8 zebradánió...stb milyenre gondoltál?De todom ajálani ezt az oldalt.: www.akvarista.hu
2010. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
a neonhal nem rajhal? mindegy nem vagyok egy nagy szakértő:) a neonhal is jó lenne. kis testű halak lenne a legjobb. a neonhalhoz mi javasoltok? vagy mit javasoltok még 20 literesbe?
2010. júl. 25. 21:36
 5/22 anonim ***** válasza:

Vitorláshal meg zebra dánió 20 literre... Ha buta vagy ne válaszolj, inkább maradj csendben.


Én tudom javasolni neked a red cherry garnélákat, gyönyörűek és jól elvannak ekkora helyen, akár csigákkal is.

[link]

Néhány kistestű hal is nagyon jól elvan velük, ilyen az amandalazac.

Itt egy szépen berendezett példa, ezekkel a lakókkal:

[link]

2010. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!! szerinted ha amandalazacot és ilyen garnélát tennék bele akkor milyen arányban? hogy jól meglegyenek
2010. júl. 25. 22:54
 7/22 anonim ***** válasza:

A szumátrai halak is raj halak nagyon szépek van több színben pl. fehér-piros fekete-fehér fekete-zöld.

max 1-2 rákot rakj bele.

Algaevöt vegyél és páncélos harcsát mert ök feltakaritják a megmaradt kaját.

2010. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ha red cherry-t és amandalazacot(persze nem egyet hanem amennyit ennyi helyre érdemes) vennék az kb mennyibe kerülne?mondjatok tippet hogy körülbelül mennyit kéne !
2010. júl. 25. 23:07
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát lazacból kb 6-ot, garnélából pedig 3-4, ők úgyis szaporodnak majd. Mindegyik 2-300 Ft körül mozog. Viszont egy ekkora akváriumot nagyon nehéz fenntartani, nagyon nehéz egyensúlyban tartani, készülj fel nagy csalódásokra. Nem a kedvedet akarom elvenni, de ne vágj bele felkészületlenül, olvasgass akvarista.hu-n rengeteget.
2010. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
háát akkor mekkora akváriummal kéne kezdeni?ezeket a lakókat szeretném:)
2010. júl. 25. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!