Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet most járványhelyzetb...

Hol lehet most járványhelyzetben díszhalakat beszerezni?

Figyelt kérdés
A halpopulációm nagyon fogy és nem akarok egy üres élettelen akváriumot tudna valaki segíteni.

2020. ápr. 20. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Állatkereskedésben. Ahol eledelt árulnak, az nyitva lehet.
2020. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ki kéne deríteni, hogy miért döglenek a halak, nem újakat halálraítélni.
2020. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előzővel értek egyet.
2020. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Allatkereskedesek nyitva vannak.
2020. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az akváriumot 2 éve kaptam úgy használtan hogy már voltak benne halak egyszer sem telepítettem új halakat később elkezdtek meghalni nagy eséllyel az öregségben a legtöbb hal nem él négy évig.


Ezt azoknak írtam akik azt gondolják hogy nem bánok jól a halaimmal mert én szinte mindennap foglalkozok velük.

2020. ápr. 20. 20:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"a legtöbb hal nem él négy évig."

Attól függ milyen fajták, ugyanis egy csomó faj tovább él 4 évnél...

2020. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

“legtöbb hal nem él négy évig”


Végül is, a tartási körülményektől függően itt az oldalon is találsz sok olyan kérdést ahol a halak nem éltek 4 évig hanem max pár hónapig pedig amúgy 20 évet is bírnának pl: aranyhal szinte a leggyakoribb, de sok trópusi faj él 8-10-15 évig. Nincs abban semmi baj ha kiöregedik az állomány s pillanatnyilag nem tudod pótolni, mi inkább azon szeretnénk segíteni ,hogy ne hulljanak a halak HA mégsem végelgyengülés az ok.

2020. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Milyen halaid vannak és mekkora akváriumban?

Melyek pusztultak el?

Milyeneket szeretnél venni?

2020. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8#


Vannak ékfoltos razbóráim plattiaim.

a neonhalak kezdtek kipusztulni leginkább azokat akarok vásárolni mivel már csak 1 db neonhalam van és olyan szomorú nézni hogy csórikám az egyedül van

2020. ápr. 21. 13:45
 10/12 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Ékfoltos razbóra 5-6 évig, a platti 4-5 évig él átlagban. Na, náluk a 4 évre még azt mondom elfogadható ha már befogadásnál nem voltak fiatalok. Na de a neonok 6-8 évet is élhetnek, pont ők kezdtek hullani ?
2020. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!