Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Törpegurámi és gyönygurámi...

Leopard1212 kérdése:

Törpegurámi és gyönygurámi tartható együtt?

Figyelt kérdés

Törpe- és gyönygurámi szeretnék tartani 140 literben. 2 pár törpegurámira és 1 pár gyönygurámira gondoltam. Megférnek ők együtt?

Melléjük milyen halakat javasoltok?



2020. máj. 9. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne rakd őket össze, mert verekedni fognak.

Olvasgasd egy kicsit az akvaguru.hu oldalát, nagyon szépen le van írva minden fajta igénye.

[link]

2020. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
100%
Szerencsésebb lenne választani közülük és 1 hím 2-3 nőstény arányban tartani egy raj pl ékfoltos razbórával. A dús felszíni növényzetet a sötét talajt és hátfalat fontosnak tartom. Nagyobb akváriumban tartottam őket együtt is de nem tudom ,hogy viselkednének szűkebb helyen, a gyöngyös hímje békésebb 300-literbe több hímem is volt háremmel. A törpék ott is megtalálták egymást de nem volt vészes.:D
2020. máj. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!