Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 180 literes akváriumba melyik...

Perpercy kérdése:

180 literes akváriumba melyik belső szűrőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Manado talaj, 18 hal, sok növény, gyári (juwel Juwel) szűrő van benne, de nehéz kordában tartani az algákat, csak vegyi úton lehet, amit hosszú távon nagyon nem szeretnék. Külső szűrő a családi béke érdekében sajnos nem lehet.Az EHEIM 2413 Biopower 240 vagy a Hydor Crystal 4 duó R20 lett a kiszemeltem.

#belső szűrő #akvariumszűrés #eheim, hydor
2020. jún. 9. 09:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ekkora az akvárium és a gyári szűrő van benne, és jó.

Amit en változtattam az a szűrő betétek összetétele, zeolit, syporax és más sűrűségű szivacs. Aztán még a világítással mókoltam kicsit, először vettem egy “speckó” növényeknek való csövet de attól iszonyat elkezdett algásodni így vettem egy úgymond normál növényes csövet és módosítottam a megvilágítás időtartamának hosszán és nem hagyom h túl sok természetes fény érje. Így a növények is fejlődnek es az sem nem nő.

2020. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!