Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezek milyen halak lehetnek?

Ezek milyen halak lehetnek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Akváriumban tarthatóak? Még egész kicsik.



2020. nov. 20. 20:03
1 2 3 4
 31/36 Salx Narval ***** válasza:
Nem baj, gondolom tápdús talaj a hidegebb víz kedvez számukra, pláne ha rendesen világítod is. Mondjuk nem igazán 50-literbe való növény de majd visszavágod és dugványozhatsz is a hajtásvégekből. Ha dúsan nő akkor a toxinjai féken tartják az algákat és jól szűri a vizet is. A csigák nem Bántják a növényeket? Az én aranyhalaim kiették az összes csigát az akváriumból. Minden esetre én nem tettem volna ide csigákat és nem azért nem mert megehetik őket a halak.:D
2020. nov. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Tescoban kapható virágföld van a kavics alatt. 24-25 fokos a víz és rendesen vannak világítva :D. Gyorsan nő, gondoltam a szűrési képessége is jobb, azért gondoltam erre, illetve sok Walstad akváriumba rakják. Tegnap indult be, mert hirtelen nagyon sok új hajtást is hozott.


Rámásznak a csigák a növényekre, de rágásnyomokat nem találtam eddig. A tojásokat már nem látom, lehet felfedezték az aranyhalak. A felnőtt csigákat nem bántják. Miért nem tettél volna? :D

2020. nov. 28. 12:37
 33/36 medvemorzsa ***** válasza:

Ezek a hínárfélék, meg mások is, már csak ilyenek.

A mocsári csiga általában nem javasolt akváriumba, bizonyos élősködő férgeknek köztigazdái lehetnek, amik akváriumban nagyobb károkat okozhatnak.

2020. nov. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Salx Narval ***** válasza:
91%
Meleg a víz, 20-22 fok is határeset lenne. Én is főleg az élősködők miatt ellenzem de a növényzetet is félteném.:D
2020. nov. 29. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :D
2020. nov. 29. 17:38
 36/36 A kérdező kommentje:

Amano garnélát honnan érdemes venni? Úgy látom a csigfarm.hu tud házhoz szállítani. Ez mennyire veszélyes rájuk nézve?

Esetleg Hódmezővásárhely környékén van-e olyan akvarisztikai bolt ahol lehet venni?

2020. dec. 1. 20:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!