Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tiszta alga az akváriumom,...

Tiszta alga az akváriumom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megvan lassan 1,5 éve. És az utóbbi 2-3 hónapban kezdett algásodni. 70l Van benne 2 algaevő is. A növények 3/4-ede alga fedi. A dekoráció, az üveg, minden tiszta alga. Mivel szabaduljak meg tőlük? Lehet kap egy kis fényt, mert néha oda süt a nap, ha nem vagyok itthon, és a növényeknek kell a fény a szobába, így kivan húzva a függöny. ' hétig nem voltam itthon, és arra jöttem haza, hogy nagyon sok(jóval tönn mint előtte) van az aksiba. Azt mondj ismerősöm még több algaevő kell bele, de szerintem ez a kettő is elég.
2010. aug. 14. 11:32
1 2
 11/11 anonim válasza:
az algaevő, közhiedelemmel ellentétbe, nem nagyon vessz részt az alga letakarításában... ez csak tévhit! Jobban jársz ha inkább hetente lecseréled az akvárium vizének a 30% át.és vagy pengével, vagy mágneses tisztitóval áthuzod az üvegfalát...
2011. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!