Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Takarmányozási céllal tenyészt...

Takarmányozási céllal tenyésztett egérrel etethetők kifejlett piranhák?

Figyelt kérdés
2021. febr. 23. 21:32
 1/7 anonim válasza:
100%

Meg fogja enni őket de állatkínzás, élőt semmiképpen.

Vegyél fagyasztottat.

2021. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kígyót élő egérrel etetni oké, de piranhákat meg állatkínzás?
2021. febr. 23. 21:57
 3/7 Grimfox ***** válasza:
100%
Az állatkínzást félretéve az egéren nem sok tápláló van még 1-2 piranha számára sem, nemhogy egy csapat számára. Egyszerűbb valami olcsóbb hússal etetni őket, amivel elvannak egy darabig. Egyszerre elég sok táplálékot felvesznek, ezért nem napi szinten kell őket hússal tömni, nagyjából ugyanúgy jössz ki anyagilag, mint ha annyi egeret dobálnál be nekik, amivel jóllaknak. Lehet még jobban is. Emellett kevesebb hulladékot hagynak hátra ha húst kapnak, mint ha egész egereket. Mindenképp a vásárolt hússal jársz jobban. A halaid is.
2021. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Csak azért akarsz ilyen halat hogy széttépethess vele dolgokat.

Valaki pitbullt tart ilyen céllal. Attól még hogy állattal tépetsz szét állatot, állatkínzás marad.


Kígyót ha elfogadja, jobb előre elölt egérrel patkánnyal etetni.

2021. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a piranhák is végeznek az egérrel annyi idő alatt mint a kígyó, de a kígyó után semmi nyom nem marad a piranhák után egy oszladozó vérhomály. Nem etettem még piranhát de szerintem halott egered is megeszik ha rázod vele a felszint de ez csak feltételezés.
2021. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A piranhák rémesen uncsik, a filmekkel ellentétben mindenevők, ritkán támadnak élő állatra (inkább legyengült halakat vagy döggel potyáznak).


"Instead offer a balanced diet of frozen fish, shellfish, fruit, nuts, seeds, floating pellets, plus the occasional earthworm."


[link]

2021. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Brutális vízszűrés és napi részleges vízcserék mellett sem veszélytelen a halakra nézve. Én biztos, hogy nem tennék az akváriumukba sem élő, sem döglött egeret. Élő v nyers eleségnek más kevésbé szennyező eledelt választanék pl rákok, rovarok, férgek, csigák, kagylók, halak, szárnyas és borjúszív, esetenként kevés színhús és zöldség, gyümölcs.
2021. febr. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!