Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bacopa, miért nem marad meg...

Bacopa, miért nem marad meg az alsó levelei?

Figyelt kérdés
A teteje szépen nő de az alja kopaszodik felfele,ez mire utal,a világításom 2×15w/60liter napfényes, 900lumen, 6500k,tápozás easy life profitó napi adagra lebontva,és aqvaplant gyökértabletta havonta
2021. márc. 13. 08:01
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ok köszi,majd vagy két hét múlva írok hogy alakultak a dolgok
2021. márc. 21. 12:57
 22/22 A kérdező kommentje:
Még ezt most leírom,hogy kiderítettem hogy két növény gyorsan növő fajta, pedig nem igy árúlták, és lehet hogy ezért nincs tápanyag vízben,az egyik vizi hortenzia,a másik pedig vizi petrezselyem,a hortenzia az megindúlt nő csak nagyon fakó a színe lehet alapból,a petrezselyem az is olyan fakó szinte sárga,a bacopa új hajtásai azok is nagyon sárgák de amúgy nő napi szinten van változás,az indiai vizicsillag az stagnál ledobja a leveleket barna lyukak sárga levélszélek, lehet hogy vashiány?vagy tejleg makro hiány lessz, mert nitrát az van ahogy irtam is azt megmértem,az indiai és a vizi petrezselymet másfélhete vásároltam,a hortenzia,vllisneria cryptók bacopa azok megvannak akvárium indítás óta(2hónap)
2021. márc. 24. 10:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!