Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért van az, hogy a xiphom...

Miért van az, hogy a xiphom elkezd fehéret kakilni?

Figyelt kérdés

Eddig mindig vékony, töredezett sötétbarna kakit kakilt a xiphom. Tegnap este meg elkezdett fehéret üríteni, kb. olyan vastag volt mint egy vastag cérna (XD).

Ja, és kajaváltozástól lehet sztem, de nem biztos, mert eddig ilyen szárított vörös szúnyoglárvákat adtam nekik, most meg adtam nekik színes díszhaltápoz (szemcsés)

Sürgős!


2010. aug. 27. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
xiphom az mi?
2010. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Xipho-m

akkor így írom :@

2010. aug. 27. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:
nem adsz mást neki enni? amugy ne foglalkozz vele sztem. Nem hinném hogy így marad. nálam is néha ez van, és utána rendes lesz.
2010. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az elsőnek mondanám még hogy miért, mi bjod a xiphom szóval. az én xiphom. ez így jó. a labdámnál kötekedsz hgy mi az hogy labdám? hogy kéne írni? labda-mvagy labda+m vagy mi?
2010. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se foglalkozz vele, viszont etess változatosan, tápanyagban gazdag kajákkal!
2010. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oks :/
2010. aug. 27. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!