Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a kutyám nem...

Mit csináljak ha a kutyám nem bir kakilni? (lent)

Figyelt kérdés

Ma reggel vettem észre, h valami baja van nem evet kakilni akar de nem jön semmi nyüszit közbe de nem hangosat, ma öklendezett is szerintem hányt is, most jöttem haza a suliból!

Miért csinálja ezt? Van valami baja?

Keverék, 1hónapos múlt!


2011. szept. 16. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Vagy beszorult valami neki a végbelében, vagy bélcsavarja van. Ajánlatos lenne orvos.
2011. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És az orvos mennyiért nézné meg?
2011. szept. 16. 13:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van valami baja. Állatorvoshoz vidd el.
2011. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy mennyiért nézi meg??? Vigyétek már dokihoz szerencsétlen kiskutyát!!!

egyébként kb 3000ft a vizsgálati díj , legalábbis náluk( nagyváros)

2011. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal vidd el állatorvoshoz!!!


Ingyen nézi meg, viszont a kezelés ára párszáz forinttól több tízezerig fog terjedni, attól függ, mi baja.


Ne vállalj kutyát, főleg kölyköt, ha nem tudod megadni neki az alapvető ellátását, például ha lebetegszik, azonnal orvoshoz vinni anyagiakon való sopánkodás helyett, ez nagyon felelőtlen, ráadásul jogsértő, büntetendő! A kutya beszerzése ELŐTT kell az ilyesmin elgondolkodni, nem amikor már baj van...

2011. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jah, azt nem írtam le h elöbb lemostuk a s*ggét anyukámal (tiszta sz@ros volt, szerintem azért mert kakilni próbált és nem jött semmi nyomta megint valami kijött utána megint próbálta aztán megint jött egy kicsit SZERINTEM), és semmi most alszik, már próbálta nyomni de nem jött semmi
2011. szept. 16. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy 1 hónapos körüli kölyök még rengeteg (halálos) veszélynek van kitéve, ezért sem szabad elhozni az alomból még. Bármi baja lehet, olyan is amit egy egyzserű bélmosás is megoldana, meg olyan is amibe műtét nélkül estére belehal. Azonnal vigyétek orvoshoz! Arra nem gondoltatok, mikor kutyát vállaltatok, hogy ha beteg lesz orvoshoz kell vinni?
2011. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kapott féreghajtót a kutya?
2011. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ÚRISTEN:D

Anyum most jött be és mondta h kakil!!!:D

De fosot, nem sokat.

De most visszük el dokihoz!

Úgy h köszi a válaszokat, már nem kell írni, aki akar az írhat!:D

2011. szept. 16. 13:59
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Szorulás! Nem kell túl aggódni. én ilyenkor hashajtót szoktam nekik adni 1 felet és a gond megoldva!
2011. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!