Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen végzettség kell ahhoz,...

Milyen végzettség kell ahhoz, hogy egy akvarisztikát nyissak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát, nagyjából szerintem semmilyen. Csak pénz. Pénz. Pénz.
2010. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Hektor98 ***** válasza:
Hát szerintem azért a halkról is kell tudni egyet , s mást
2010. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Hektor98 ***** válasza:
halakról
2010. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Valakinek kell, persze. De általában nem az üzletvezető az, aki tud róluk. Hát ha belegondolsz, van ennek szakmai és üzleti része. Egyrészt tudnod kell a halakt gondozni, tudnod kell mire, mennyire van igény. Üzletemberként pedig helyet kell találnod, megkeresni a legolcsóbb beszállítókat, marketing, stb. Konkrét végzettségre, mint papír nincs szükséged, csak a vállalkozáshoz szükséges papírokra és kapcsolatokra.
2010. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A halakról tudásom megvan. Mennyi pénzbe kerülhet kb.?
2010. aug. 27. 18:24
 6/16 anonim ***** válasza:
Pontosösszeget az, aki nem nyitott ilen boltot nem tud mondani de tuti több millió ft. gondolj csak bele, vegyük hogy ban 80féle halad minden halbol 30db. 80x30 halat neked is meg kell venned és akk csak a hal van meg, kellenek akváriumok vagy 50 ezekbe tiszta vizet levegőt fényt kell biztosítanod, némi aljzat is elkél, valami kis dekoráció se árt,pl gyökerek, akkor még mindig csak az akváriumok vannak meg,kell tartály ahol a klór leülepedhet mert nyilván nem vízkezelőznek mert drága lenne. a lényeg hogy beindítani nagyon költséges és könnyen belebukhatsz.
2010. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Salx Narval ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul tudom, de szerintem a vállalkozói engedélyen kívül,szükséges az üzletvezetői és a kereskedői végzettség, legalább 1fő részéről, aki tagja a vállalkozásnak.Konkrétan állatgondozói végzettség, szerintem nem követelmény, de biztosan nem tudom.Elképzelhető, hogy valakinek ebből is vizsgáznia kell, valamilyen tanfolyam keretein belül.Legegyszerűbb, ha megkérdezed egy üzletben a tulajtól.
2010. aug. 28. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

[link]


Most újult meg, le van benne írva minden neked.

2010. aug. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És nem csak az akváriumokat kell megvenned, hanem az engedélyeket, helyet bérelni, hozzá jön még rezsiköltség, plusz még el sem tudod képzelni, hogy mik. A kockázat sem kicsi.
2010. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Csinálj egy weblapot:

webshop - házhozszállítás - halak címmel


Aztán ha valaki rendel valamit, akkor elmész a nagykerbe megveszed a halat, aztán házhoz viszed az embernek.


Nem kell ehhez pénz.

2010. szept. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!