Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fekete tavi aranyhalakat ki...

Fekete tavi aranyhalakat ki lehetne teleltetni egy 100 literes akvariumban?

Figyelt kérdés

Sajnos a kerti to nem eleg mely ehhez, igy arra gondoltam, osszel behozom oket, es tavaszig akvariumban lennenek. 5 db hal van, kb 10-12 centisek.

Szoval van egy nem hasznalt akvarium meg regebbrol, csak berendezes es normalis szuro kellene hozza. Ha ez igy mukodne, milyen szuro kellene?


2021. júl. 17. 06:00
 1/4 A kérdező kommentje:
2021. júl. 17. 06:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
100 l-ben 5 12cm-s hal szinte meg sem tud fordulni normálisan.
2021. júl. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkáb 300-350 literes akva kellene, vagy valamilyen hordó....
2021. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hideg de fagybiztos helyiségben, etetés nélkül ( 1-4 fok) vermeltetésre elég lenne de ez nagy kockázattal jár még gyakorlott tótulajdonosoknak is, nem is ajánlom csak mint lehetséges dolgot megemlítem. Melegebb helyen én is kb 300-litert ajánlanék egy teljesen felszerelt akváriumban, normál akváriumi tartás mellett ( etetés, szűrés, takarítás, részleges vízcserék, stb). Nálam a 22 fokos szobában fűtés nélküli 300-liteesben jól voltak 15-cm méretig 6db. Ettől a mérettől nagyobbakat nem neveltem akváriumban, de téli időszakra bevállalható ez is.
2021. júl. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!