Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van olyan vilagitas ami füt is?

Van olyan vilagitas ami füt is?

Figyelt kérdés
Egyenlöre nincs se vilagitasom ,se fütesem. Egy kisebb aquariumot kaptam,egy Betta el benne,es növenyek. a növenyeknek mindenkepp szeretnek fenyt,mielött kipusztulnak,a halamnak pedig fütest. A kerdes,letezik a kettö egyben? Nagyon megköszönnem ,ha tudnatok markat,tipust,esetleg linket.
2021. okt. 19. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, de már szaladjál el és vegyél pár ezerét egy fűtést annak a bettának mert megdöglik. Kb. 27-28 fok kell neki
2021. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
1-es, azt nem tudjuk, hogy mennyire fűtik a lakást, nálam otthon pl. nagyon meleg van távfűtéssel.
2021. okt. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nincs kettő az egyben.
2021. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Én sem tudok ilyenről, annyi, hogy vannak olyan világítótestek, amik jobban melegednek, a LED kevésbé, de nem biztos, hogy elég ez a melegedés egy akváriumnak.
2021. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Infra lámpa fűt! De azt nem tudod szabályozni csak fel le kapcsolgatással. Ágyúval verébre lenne.
2021. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
35%
Infralámpa?
2021. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
A halogén lámpák fényesek melegítenek és szabályozhatók. A 12V-ost be lehet szerelni az akvárium tető alá, de lekapcsoláskor olyan hőzuhanást okozna amit nem biztos hogy tolerálnának a halak. A terrárium technikák között talán létezik készre gyártott.
2021. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat
2021. okt. 19. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!