Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakkal lehet együtt...

Milyen halakkal lehet együtt tartani a sziámi harcoshalat? Jelenleg 1 hím és 3 nőstény van. +3 db algaevo. 120 literes akvárium.

Figyelt kérdés

2021. nov. 12. 07:59
 1/6 Benyovszky Oszkár ***** válasza:
5%
Semmilyen hal nem alkalmas rá, mert még a nagyobbakat is megtámadja.
2021. nov. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
/nem igaz, én gond nélkül tartottam endler guppikkal és páncélosokkal is.
2021. nov. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amugy a hal vérmérsékletétől függ.
2021. nov. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tevenyereggyarto ***** válasza:
93%

Valami viszonylag kistestű (4-5 cm körüli), passzívabb megjelenésű (pl: nem fátyolos úszójú), békés halakat keress. Elsősorban talajlakókban érdemes gondolkodni, pl: panda páncélosharcsa vagy más corydoras ami bírja a 26-28 fokos vizet. De csíkfélék jobban passzol hozzájuk, olyanok mint a csokicsík, párduccsík stb (Pangio fajok).

Vízközti fajokból is van pár, hasonló feltételekkel mint amiket írtam. Pl: megoldható vörös neonhallal is, bár én inkább itt is ázsiai fajokat nézegetnék mint mondjuk az ékfoltos razbóra.

2021. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ballaervin ***** válasza:
Meg lehet probálni de én személy szerint nem ajánlom, mivel én mindel is megprobáltam és mind el pusztultak.Aztán lehet neked szerencséd lesz nem lehet tudni :)
2021. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsofi1972 válasza:
Nekem 1 piros hím és két piros nőstény van egy 350 literes aksiba.van vitorlás, diskus,hát meg sok féle hal...el vannak mint a befőt! Szerintem csak jól kell berendezni az akváriumot.
2021. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!