Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha a nőstény guppit kb 1...

Ha a nőstény guppit kb 1 héttel hamarabb rakom szülőhálóba, az baj?

Figyelt kérdés
És ez lesz az első szülése. Akkor ugyanolyan nagy lesz a hasa, mint ha már nem az első lenne? Előre is köszi!
2010. szept. 4. 17:08
 1/8 A kérdező kommentje:
A szülőháló kb akkora, mint egy 2,5 literes akvárium.
2010. szept. 4. 17:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Koraszülést eredményezhet, az pedig a kicsiknek nem túl jó. De vedd ki nyugodtan, majd kitapasztalod mikor a legjobb, valószínűleg így is minden rendben lesz.
2010. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Mert a farokúszójánál van folt, de a hasa még nem szögletes. És szerintem még ez az első szülése. Az elraktározott hímivarsejtekből. Akkor is nagyon nagy, szögletes hasa lesz?
2010. szept. 4. 19:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, persze. Nem árt neki, ha kirakod, csak ha van egy kis mohád vagy valamilyen növényed, tedd be neki, hogy ne legyen annyira ingerszegény a környezete.
2010. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugyanabba az aksiba lesz, amiben most van. 100 literesbe. Csak vettem szülőhálót, és az olyan 13*13*15cm nagy. Abba lenne addig amíg meg nem szül. Persze figyelném hogy mikor szül, és ha megszült, akkor kivenném a szülőhálóból, a kicsik pedig ott maradnának.
2010. szept. 5. 09:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez így jó, de egy kis moha akkor is elfér. Persze ha nincs, hát nincs, jó lesz így is.
2010. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Venni akartam jávai mohát, de nem kaptam sajnos. :(
2010. szept. 6. 18:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát kár volt kivennem, mert már eltűnt a nagy hasa, a kicsiket pedig nem látom még sehol. :( Remélem 1 hónap múlva fog szülni megint!
2010. szept. 11. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!