Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Naphal mellè jó ötlet mexikói...

Naphal mellè jó ötlet mexikói kardfarkú halat tenni?

Figyelt kérdés
Mivel a naphal ragadozó ezèrt olyan diszhalat szeretnèk mellè amivel jól kijönne hogy ne legyen egyedül pl hasonló ragadozó típusú halat

2021. nov. 24. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Mivan? Miért lenne a Xifo ragadozó? Hogy férne már össze egy hidegvizi sügérféle egy elevenszülő fogasponttyal?
2021. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az most nem számit...azt fogd fel hogy milyen dísz ragadozó halat ajánlasz mellè ami hasonló beállitású mint 1 naphal(amugy picit kisèrletezni szeretnèk)
2021. nov. 24. 17:27
 3/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk a sziàmi harcoshal nem is rossz mellè
2021. nov. 24. 17:42
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Neked nem halak kellenének hanem egy pszichológus.
2021. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Na figyelj utolsó hozzászóló most itt neked az furcsa ha valaki valami új ötlettel áll elő? Ennyire ne legyèl a barlang mèlyèn

Nyáron fogtam egy naphalat ès kiváncsi vagyok hogy reagál egy diszhal fogadta világban ès párosodna e velük plusz a kicsik milyenek lennènek stb ebbe nem tudom mi olyan furcsa ès meglepő

Csak ötleteket várok nem bunkó hozzászólásokat mert azt nem szeretem

2021. nov. 24. 18:11
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Látom apád nem tanított tiszteletre.. Alap dolgokkal nem vagy tisztában.
2021. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Te szoktál kecskékkel párosodni? Ha nem, akkor a naphaltól is várhatod, hogy egy másik teljesen más fajjal csinálja(és mondjuk helyette ne egye meg).
2021. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

“Mondjuk a sziàmi harcoshal nem is rossz mellè”

“párosodna e velük plusz a kicsik milyenek lennènek”


Minden bizonnyal egy viszonylag nagytestű hidegvízi ragadozó sügér tök jól elvan egy közepes testű (akvarista méretekben közepes) meleg vizet igénylő, lassú territoriális hallal. Persze szaporodnának is, elvégre mind genetikailag mint anatómiailag annyira hasonlít ez a kettő ,hogy még gyakorlott szem is alig tudja megkülönböztetni őket …. Kicsit sántít a dolog, nem?

Ahogy látom te valószínüleg nem az a fajta vagy akit egykönnyen meg lehet győzni, de hátha. Minden esetre azt teszem amit szoktam, linkelem ezt a pár oldalt (találsz leírást a naphalakról is):

[link] , [link] , [link] , [link]

2021. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mègis milyen tiszteletről beszèlsz mikor felteszek normálisan 1 kèrdèst ès erre ide jönnek az èlettelen verebek arcoskodni meg bunkozni? Hát mèg szèp hogy nem hagyom magam soha nem is türtem a bunkoságot mèg jobb is h csak olvasom nem itt állnak előttem ...

De most mèg mindig az ötleteket várom ezzel a haltipussal kapcsolatban nem pedig veszekedni jöttem vagy ezen az oldalon ötlet helyett csak ezt lehet várni? Normális emberek tanácsát várom a hallal kapcsolatban köszönöm

2021. nov. 24. 19:16
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló neked köszönöm a linkeket
2021. nov. 24. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!