Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elférne még hal az akváriumomban?

Elférne még hal az akváriumomban?

Figyelt kérdés

Van 75 liter.

1 nagyon nagy zacskós harcsa, már nagyon idős.

4 dánió,

8 fekete neonhal,

2 anci,

1 botia.

Elférne még ide úgy 5-6 corydoras?


2010. szept. 5. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
biztosan
2010. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem már a zacskós harcsának is kicsi a hely, ha erre gondolsz:

[link]

Csak neki kellene 30-50 liter, de a mozgástere még így is kicsi.

A többitől elférne, de így már biztos, hogy nem.

2010. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De egyébként a neonokat meg a dániókat nem eszi meg? Biztos, hogy zacskós?
2010. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, tuti. Ismerősömtől kaptam, már régen, azt mondta már több éves, és kisebb akváriumban volt előtte. Nem, sose bántotta őket, azt mondja ismerősöm ez valami beltenyésztett fajta lehet, nem bántja őket egyáltalán.
2010. szept. 5. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, én a helyedben nem vennék már semmit mellé. Van már 30 centis, vagy mekkora? Nem mutat furán, van elég helye?
2010. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
NEm olvastam a többi választ, de én, biztos vagyok benne hogy nem lenne jó helyük(Jelenleg)
2010. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja, kb 30 centis. szokott úszkálni meg felmegy levegőért, időnként, de, nagyrész bent van a házába, néha kijön, a földön heverészik, úszkál kicsit, elvan. Kérdeztem ismerősöm, mert neki volt nagyobb aksiban is 100 liter körűliben 1-2 évig azt mondta, ott is elvolt, úgyan így, nem úszkált sose többet.
2010. szept. 5. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor biztos jó helyen van, viszont azért sem érdemes több halat tartani már mellette, mert sok oxigént használ el egy ekkora hal és sok ammóniát bocsát ki. Magyarul sokat eszik, sokat ürít. Ne terheld tovább az akváriumot, mert egyszercsak borul minden.
2010. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!