Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kaptam egy mini akváriumot...

Merdre kérdése:

Kaptam egy mini akváriumot (4l) Van benne egy vízszűrő,ennek állandóan működni kell? vagy kikapcsolhatom éjszakára?

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nincs benne gerinces állat?
2022. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Négy liter, neba...ssza meg, az mi? Dobd ki a piscába, az nem akvárium.
2022. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ez van 4liter, Hailea LED akvárium (?) 4 db micro hallal. Kell nekik állandóan a vízszűrő?
2022. febr. 12. 22:36
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Holnap szépen menjetek vissza, ahol adták ezt a szettet a halakkal együtt, és vágjátok a fejükhöz. 30 liter a minimum méret, amiben gerinces tartható (állatvédelmi törvény).

Addig is igen, állandóan menjen a szűrő, különben megfulladhatnak.

2022. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
OK, köszi, menni fog a szűrő.
2022. febr. 12. 22:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen mikro univerzumok nagyon hasznosak ha valakinek van mikrobiológiai érdeklődése. Mint egy felturbózott számítógép, becsepegtetés után pár óra múlva meg van a válasz a módszer hatékonyságáról. Normál aksinál erre napokig, hetekig kell várni. Csigák, planktonok, algák, gombák, mohák örömtanyája, szűrni nem ajánlott. A játék neve: mivel etessek hogy mindenki jóllakjon? Ha nem tettél volna bele gerincest, gratulálnék hozzá.
2022. febr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez még garnélásnak is kicsi sajnos.
2022. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ne vigye el a kedved, tarthatsz benne sórákot. Ha szimpatikusak, nekem bejönnek, aranyos szemük van. Ha kedved lett az akvarisztikához, kezdj legalább egy 54 literes akvával. Nem etikus az állatokat kínozni.


amíg visszaadod, legyen állandó a hőmérséklet. mégis milyen halak? Lehet azok sem microhalak eredetileg, hanem jókora gombává növik magukat

ha van kedved halat tartani, kell elég hely

2022. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt még hozzáadva ne rakd ablak vagy radiátor mellé(szegénykék😢)
2022. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,okosabb lettem, holnap visszaadom.
2022. febr. 13. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!