Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek mit csináljak vele?

Szerintetek mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Egyik guppim terhessége utolsó elŐtti, vagy utolsó hetében jár. Különtettem és tettem térelválasztót (műagyag fedelet átfúrtam --> kis lyukak kb 3-4 mm2) az akváriumba (az ellető akváriumom 14 literes, szerintem elég).Nem tudom, hogy hogyan de az egyik órában az egyik felén van a másik órában a másik felén. Megnéztem hogy hol jöhetett át, de nem tudom, lehet hogy átugrott (az akvárium le van fedve). Na mindegy, az a lényeg, hogy szerintetek a szülésnél is át fog menni (tehát ilyen virgonc lesz) és megeszi a kishalakat?
2010. szept. 13. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha most át tud menni akkor a szülés után is át tud majd. Tegyél sűrűn növényt az aksiba hogy el tudjanak bújni a kis halak. Ha nem megoldható akkor vegyél az állatkereskedésben perlonvattát. Én is használtam már.
2010. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez mi célt szolgál, ez a perlonvatta?
2010. szept. 13. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Másik válaszoló vagyok, de gondolom abban is el tudnak bújni a kishalak. De szerintem inkább próbálj meg rájönni, hogy hol megy át a hal. A guppira nem jellemző az ugrálás, talán a lyukon fér át. A 4 mm2-ert így most nem látom magam előtt, hanyas fúróval fúrtad?
2010. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 mm-es volt a fúró.
2010. szept. 14. 17:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Habár ez tényleg tobb 4 mm2-nél.
2010. szept. 14. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!