Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kerti Tóba milyen halat...

Kerti Tóba milyen halat tegyek? Lehet benne horgászni?

Figyelt kérdés
Kb. 15X20 méteres kerti tóba milyen halat tegyek ami megnő és horgászni is tudok rájuk ott? Én pontyra, amurra, keszegfélékre, sügérre és kárászra gondoltam. Megfelel? Előre is köszi

2022. ápr. 20. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ezek mind jó halak Jó pecázást.
2022. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ok, köszi
2022. ápr. 20. 17:24
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod, hogy egy ekkora tóhoz engedély kell ugye?
2022. ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
17:27 persze tudom
2022. ápr. 20. 17:45
 5/14 A kérdező kommentje:
17:27 De még amúgy sincs kész a tó, még csak tervben van, hogy lesz, de amúgy tudom, hogy kell rá engedély.
2022. ápr. 20. 17:49
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
De amúgy most az a cél, hogy a kerti tavadba vegyél halat, etesd, stb. aztán kifogd? Ennyi erővel akváriumból is pecázhatnál.
2022. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A terv roppant érdekes problémákat feszeget: Mit jelent egy horgásznak a Természet diverzitása? Vajon örülsz majd amikor kacsák, kócsagok portyázgatnak a birodalmadban? Örülsz majd az éjszakai dobhártyaszaggató békakoncertnek, a szúnyog inváziónak. Érzel majd bármilyen izgalmat kapáskor ha előre tudod mire számíthatsz? Örülsz majd ha "fürdik" a ponty és amikor megérted hogy miért teszi?
2022. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Képtelenség kivitelezni komoly szakértelem és apparatus nélkül.

Mivel nem természetes, ha mesterséges lenne, már ott bukik az elején hogy nincs kialakult, összeszokott flora, fauna.

Mindent mestersegesen kell létrehozni.

Oxigénellátás, hőmérséklet, tisztán tartás...


szóval kérdező holnap reggel felébred, hogy bilibe lóg a keze.


(azért vagyok pimasz mert tuti troll kérdés)

2022. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Az amur szerint rizikós, mert kizabálhatja a növényeket. Bár kis méretben árulnak, előbb-utóbb meg ő. A ponty és a kárász jók, mert mindent kibírnak. A keszegfélék egy fokkal kényesebbek, de azért megmaradnak. A vörösszárnyú jó, mert azt nézegetni is lehet.

Pecázhatsz is a kerti tavadban, bár szerintem elég alja dolog. Sportértéke nincs, meg hát mégis a saját állataid.

2022. ápr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Közbe pedig gondolkodhatsz, hogy a kiásott cirka 300 köbméter földdel mit fogsz csinálni? Építesz egy hegyláncot, telepítesz rá egy erdőt, és a növekvő medve, és szarvasállományt magad fogod levadászni?
2022. ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!