Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kerti Tóba milyen halat...

Kerti Tóba milyen halat tegyek? Lehet benne horgászni?

Figyelt kérdés
Kb. 15X20 méteres kerti tóba milyen halat tegyek ami megnő és horgászni is tudok rájuk ott? Én pontyra, amurra, keszegfélékre, sügérre és kárászra gondoltam. Megfelel? Előre is köszi

2022. ápr. 20. 17:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
20:01 Ez a tó kényszerhelyzet, mivel kevés időm van horgászni, ezért itt bármikor tudnék. De nyilván nem minden horgászatomat itt bonyolítanám le. Sőtt, többet horgásznék más tóban mint ebben.
2022. ápr. 21. 17:13
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
"kevés időm van horgászni" - érdekes, eddig mindig azt hittem, akik ott üldögélnek a pecabot mellett, azok időmilliomosok
2022. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Salx Narval ***** válasza:
Ne már.:D Ha ezt komolyan gondoltad akkor gyanítom még az alapismereti szintet sem éred el a témában. Ezt nem sértésnek szántam, csak szimpla megállapítás a részemről. Nyilván mint minden más ez is megtanulható és kellő idő ráfordításával a kellő tapasztalat is megszerezhető. Ha ez meglesz, tudni fogod, hogy miért badarság az elképzelésed, én nem kívánom elvenni a kedved a tanulástól. Sok sikert.
2022. ápr. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Annyiban látok benne fantáziát, hogy mindig lenne friss hal a konyhában. Maga a tó kiépítése, (Ugye kell azért egy mélység is) betonozása, sóderezése, vagy amilyen feneket szeretnél neki, növényzet kialakítás, oxigénellátás, szűrőberendezés, ezen kívül megvásárolni az élőhalakat amiket nem igazán tudsz már élve vásárolni, eléggé macerás, és rettenetesen drága. De ha ez az álmod, mindent összevetve kilehet vitelezni. Írj majd mi lett belőle...
2023. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!