Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért félnek, bujkálnak a halaim?

Miért félnek, bujkálnak a halaim?

Figyelt kérdés
Van egy 170 L akváriumom , van benne 4 db arany es 2 neon sügér ,kb 1 hete vannak meg Miért bujkálnak ennyire ,illetve még az etetésnél is csak 1-2 jön fel a felszínre egész nap a kövek mögött vannak , néha kergetik egymást de ennyi de azt is csak a talaj közelébe .

2022. máj. 23. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
világos a talaj ezért félnek a vizimadaraktól? A napfény betükröződik, oldódó vegyianyag? távoli gép nem halható infrahangja? parazita fertőzöttség? válogass!
2022. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Mert zsákmány állatok, és mindentől félnek ami nem olyan, mint ők... Ja, és nem értik a nyelvünket, hiába mondod nekik, hogy "én lenni barát".

Majd kb 2-4 hét múlva megszoknak, hogy te vagy az isten aki enni ad, meg cseréli havonta-2 havonta a piszkot az akváriumban...

2022. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Wowww nem is tudtam akkor feleslegesen énekeltem nekik ,Okay köszönöm először is a talaj fekete Nincs benne olyan amiből vegyi anyag oldódhatna. A halak viszonylag még kisebbek 3-4cm körüliek , külső szűrő , illetve vettem nekik sok búvóhelyet igy most aránylag jól elvannak, a fertőzéseket hogy tesztelhetemle ?
2022. máj. 23. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:
12%
Ha fertőzés, akkor romlik a helyzet, estleges fejrázogatással, megiramodásokkal. Ha még nem szoktak be akkor folyamatosan akkor javul. Próbáld meg minden nap kihalászni aztán adjál nekik egy puszit, horgászok állítják hogy ettől boldogok lesznek.
2022. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!