Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Malawi sügérekhez milyen...

Malawi sügérekhez milyen növényt vegyek még?

Figyelt kérdés
Eddig van 3 anubias, még veszek 2-t. Meg lesz 2-3 microsorum, de ezeken kívül még valami? Nem szeretném ha lecsócsálnák a növényeket, de szeretnék valamit még bele. Tapasztalatok?
2010. szept. 19. 18:48
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Én sem ismerem, de sügérállónak mondják mindenhol. :)
2010. szept. 21. 14:15
 32/37 anonim ***** válasza:

Ja még az jutott eszembe, hogy én legutóbb voltam egy díszhal börzén, ott volt kint egy vizinövényes nagyker is és ilyen 800-1000Ft -ért adtak bazi nagy méretű jó fajta növényeket.


Most Október 24-én lesz egy hüllős börze az Eltén, itt van a plakátja, én szerintem ott is lesz kint ilyen vizi növényes nagyker:


[link]


Szóval ha gondolod oda érdemes kinézni.

2010. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Jaja, tudom, 12-én volt. El akartunk menni, csak pont azon a hétvégén elutaztunk. De akkor lett volna jó halakat meg növényeket is venni, tuti olcsóbb volt minden.

Ki szeretnénk menni az október 24-re, de addigra úgyis meglesz már mindenünk. :) De azért hátha talál valamit az ember, meg nézelődni is jó.

2010. szept. 21. 14:25
 34/37 anonim ***** válasza:
Állítólag halak is lesznek kint, nekem azt mondták.
2010. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Az előzővel nem sokat vesztettél, az nem is nagyon volt meghirdetve, kevesen voltak, és a halak szarok voltak meg drágák. Igaz volt egy rája 12ezerért, ami tetszett nekem, de ezen kívül csak növény volt jó. A következő az biztos jobb lesz, mert jobban hirdetik :)
2010. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Azért nem hirdették sok helyen, mert tavaly olyan tömeg volt, hogy mozdulni nem lehetett. És akit meg komolyan érdekelt volna (komoly akvaristák, nem bámészkodók), azok nehezen, vagy nem is jutottak be.

Az ELTE épülete meg nagyobb, gondolom itt nagyobb a befogadóképesség, mint azon a szűk kis folyosón...

2010. szept. 21. 14:31
 37/37 anonim ***** válasza:
naja
2010. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!