Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Darakór növénnyel is fertőzhet?

Darakór növénnyel is fertőzhet?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert 2halam darakóros lett,ma kezeltem parakill-lel,de épp egy másik aksit rendezek be és tennék át növényt,persze csak ha nem fertőz.
2010. szept. 21. 20:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Upsz,akkor ezt elszúrtam.Köszönöm,h szóltál! Ma már diétáznak a gyöngyeim.;)Pöttyeik eltűntek szerencsére,de kop-kopp.:)
2010. szept. 23. 19:10
 12/15 Salx Narval ***** válasza:
100%
Szia. Ugye nem kerülte el a figyelmedet a betegség leírásánál, hogy a pöttyök leválásával, még nem szűnt meg a fertőzés, csak bebábozódott a parazita és hamarosan kirajzik.Most kell vízcserét csinálni és benyomni egy új adag gyógyszert. Ez az egyetlen állapot amikor a szer hatásos.Hogy világos legyen, a halon lévő parazitára,és a lehullott bábra sem hat a gyógyszer, csak a kiket, elúszott rajzókra.Ha ismét bepöttyösödnének ( kb 1-2 nap ), akkor meg kell ismételni az egész kezelést.
2010. szept. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi!Igen,tudom.Ma csinálom a részleges vízcserét,és újabb adag parakill.Vízhőfok fent van még.Azt mikor csökkenthetem? Mondjuk a mai kezelés után 72órával?
2010. szept. 24. 07:06
 14/15 Salx Narval ***** válasza:
100%
Igen , ha nem jelennek meg új pöttyök.Sok sikert.
2010. szept. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Vízcsere megtörtént, enni se kaptak csórik. Már csak annyi a dolguk,h gyógyuljanak. :)
2010. szept. 24. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!