Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez mennyire lenne jó budget...

Ez mennyire lenne jó budget akváriumnak?

Figyelt kérdés

Már régóta imádom az aquascapinget és elhatároztam, hogy annyi év után megpróbálkoznék egy saját akváriummal. Szeretném azonban minél olcsóbban megúszni a dolgot.


Ezeket néztem ki egy weboldalon, ami releváns a kérdés szempontjából (és pár más dolgot is, de azokkal nem kell segítség. A holland weboldalról fogok vásárolni, de a szetthez kerestem egy magyar linket az érthetőség miatt):


[link]

[link]

[link]

[link]


Igazából magával a szettel kapcsolatban vannak kétségeim. Vajon elég lesz a gyári szűrő és a világítás egy növényekkel reális mértékben telerakott akváriumhoz? A co2 adagoló, a tápanyag és a tápoldat megfelelőnek tűnik? Igénytelen és közepesen magas igényű növényeket tervezek csak venni.


Ezek az opcióim a weboldalon, ha esetleg valakinek van kedve és ideje konkrét dolgokat ajánlani a weboldalról:


[link]


Állatokat csak pár héttel az akvárium összerakása után fogok venni. Kb 8 nano halat és garnélákat szeretnék majd.


2022. aug. 24. 01:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Növények terén ezekre gondoltam:


[link]

[link]

2022. aug. 24. 01:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Az akvárium témát semmiképp nem fogod olcsón meg úszni.
2022. aug. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Összeraktam már mindent kb 300 euróból, a kérdésem az, hogy a linkelt dolgok elfogadható minőségűek-e vagy meg se éri megvenni.
2022. aug. 24. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!