Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mekkora akváriumnál(liter)...

Mekkora akváriumnál(liter) kell már figyelembe venni hogy hol van elhelyezve a súlya miatt illetve igényel speciális bútorzatot?

Figyelt kérdés

2022. okt. 3. 09:12
 1/3 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Hát attól függ egyébként mire raknád s mekkora lenne, spéci bútort/ állványt lehet csináltatni egy 50 literesnek is. Mert erre lehet azt mondani ,hogy “íróasztal”, de abból is létezik többféle. Van amire egy 20 literes garnélást lehet csak rátenni biztonságosan, van ami egy 100+ literest is lazán elbír.

Nagy általánosságban spéci zártszelvényes berendezéseket olyan nagyjából 200 litertől felfele szoktak emlegetni, azon alul megoldható mással is. Ha panelban laksz/ emeleten lenne az akvárium az megint más téma. Volt egy régebbi kérdés ahol valaki azt hiszem panelba akart 500 literest, ha megkapom belinkelem mert sok hasznos válasz volt.

2022. okt. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Na hát gyors keresés alapján ezeket találtam, egyik sem pont az amiről beszéltem de hátha segít:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__..

2022. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Barnabas333 ***** válasza:
Szerintem 100liter felett. Nekem az 54es sima Auchanis lapra szerelt szekrényen van. De biztos ami biztos megerősítettem léccel. Tervezek egy 116literest is a panelba venni. Ott már Salgó polcot fogok hozzá venni.
2022. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!