Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Új akváriumnál lehetséges?

Új akváriumnál lehetséges?

Figyelt kérdés
2 napja üzemel az akvárium. Az üvegen megjelentek apró fehér rákok(szerintem cyclops) és ha jól láttam akkor planária is... minden vadi új volt, tegnap cseréltem 50%-ot. Mit tehetnék ellene? Vagy el fog tűnni? Mitől jelenhettek meg?

2019. okt. 11. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A természetből valamivel behurcolt élőlények.
2019. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolom növényekkel kerülhettek be akkor az akváriumba. Ilyenkor mi a teendő? El fognak tűnni maguktól?
2019. okt. 11. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Mekkora az akvárium? Mi van benne(halak?;növény;aljazat;dekoráció)? Milyen technia van hozzá? Egyébként tegyél bele egy evőkanál asztali sót!
2019. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az akvárium 35×35×40 bruttó 49L.

Aljzat: ISTA Shrimp Soil.

Élőlény persze még nincs.

Növények: Anubias, Crypto és Ludwigia és békatutaj.

Dekor: Red Moor gyökér és vasfa.

2019. okt. 12. 19:07
 5/7 Agonoize ***** válasza:
cyclops-ot a leendő halaid úgyis megeszik szal nem kell ráparáznod majd a halak eltüntetik.
2019. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én a planária miatt aggódom inkább.. Nem szeretném ez miatt újra indítani az egészet, és nem vagyok vegyszer párti sem..
2019. okt. 12. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi van, nem vagy elveszve. Nem tudom mit szeretnél tartani, de vannak halak amikről úgy hallottam megeszik. Ilyen a betta, kínai paradicsomhal, igazából a ragadozók jó része. Persze az akváriumod mérete korlátoz, ezt tartsd szem előtt, de próbálj utána olvasni. Olvastam olyat is, hogy valakinél a csigaevő csiga, vagy a corydorasok ették meg a planáriákat. Olvasgass a témában, biztos találtsz valami megoldást.
2019. okt. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!