Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Feltétlenül szükséges szűrő a...

Feltétlenül szükséges szűrő a halaknak?

Figyelt kérdés
Azt találtam ki egy barátomnak ajándék gyanánt, hogy egy margaritás üvegbe adok neki pár halat, az alján kavicsokkal. Valami kisebb méretűeket, az üveg elég nagy, szóval azzal nincs gond, max 4 darabra gondoltam, hal eledel még van itthon, de szűrőt nem lehet ugye bele rakni. Mit gondoltok ez nagyon állatkínzás? Mert, ha igen, akkor inkább hanyagolom. Csak pl.: ezekbe a gömb akváriumokban sincs szűrő, most akkor, hogy is van pontosan?
2010. okt. 1. 15:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
26%

Féltényeknek lenni? Én csak kinevetlek, hogy ilyen szánalmas vagy hogy ha valaki nem emlékszik arra hogy az aranyhal tud e pipázni a levegőből, te meg rögtön buta, szerencsétlen, okoskodó embernek nevezed, csak azért mert te otthon vagy a témában, a másik meg nem annyira.


Nem megsértődtem, hiszen még oda is írtam hogy úgy tudom (tehát nem vagyok benne biztos), erre meg nekem támadsz pedig csak segíteni akartam. Inkább csak érdekesnek tartom hogy egy állatbarát hogy lehet ilyen sznob sz*rházi.

2010. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen alapon sznobozol, szerintem nem vagy tisztában a szó jelentésével és hogy miért jársz ide cirkuszolni... Menj inkább napi sz*rra.
2010. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!