Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Axolotl tartása?

Axolotl tartása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a kérdésem az axolotl-nek van valami különleges igénye a vízzel kapcsolatban? Keménységre,ph-ra,nitritre és nitrátra gondolok főként. Utána néztem az állatnak de ezeket az információkat nem találtam meg.

Szeretnék tartani (nem áll tőlem messze az egzotikus állattartás mielőtt valaki egyből elkönyvel engem felelőtlennek).Köszönöm előre is a válaszokat!



2023. ápr. 30. 23:10
1 2
 11/13 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

#9


Ja, írtál mást is, nem csak azt ,hogy cuki. Írtad ,hogy szerinted nehéz beszerezni de tartani könnyebb ami nem teljesen igaz. Írtad ,hogy ez egy hal ami nem igaz. Írtad ,hogy nem tartanád mert ha elpusztul biztos sok pénzt vesztenél meg ,hogy biztos nagy felelősség (melyik állat nem az?). Igen, ezek mind-mind rendkívül hasznos tanácsok annak aki a tartásukról érdeklődik. Nem is értem a lepontozásokat, teljesen jogosan kéred számon…

2023. máj. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát, magyarok. Megsem lepődik az ember. Ezen is csak ti tudtok vitázni
2023. máj. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Barnabas333 ***** válasza:
57%
A tartását nem tudom, de van a pólus centerben is, meg a nyugati mellett is, boltneveket nem reklámozok. :-)
2023. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!