Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol találok megbízható akvaris...

Hol találok megbízható akvarisztikai boltot vagy tenyésztőt Budapesten, egészséges halakkal?

Figyelt kérdés

1 hónapja indítottam 200 literes növénynes akváriumomat és szeretnék halakat vásárolni bele. Eddig a Green Aqua-ban vásároltam (velük meg vagyok elégedve), de ott sajnos a halak választéka nem túl nagy azokból a fajtákból amiket szeretnék.

Elsősorban corydorasokat, kisebb testű L harcsákat és pontylazacokat keresek.


A legfontosabb, hogy olyan helyről vásároljak, ahol egészségesek a halak!



2023. jún. 4. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Facebookon van L-es harcsák csoportja

[link]


Lukács A. akit ajánlok. Nála rengeteg harcsa van, többször vettem már rőle. Sosem volt semmi probléma a halakkal.

Horváth A. akit nem ajánlok, ő is hirdet ebben a csoportban

2023. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Barnabas333 ***** válasza:
Pontosan milyen pontylazacokat szeretnél? Tudok jó boltokat a 4 kerben,meg a nyugatinál, de nem mindegyik fajta pontylazac van azokban sem. Mondjuk a legtöbbet meg tudják rendelni.
2023. jún. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!