Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aranyhalat betehetek vegyes...

Aranyhalat betehetek vegyes halas aksiba?

Figyelt kérdés

Két aranyhalat kaptunk de van egy trópusi vegyes halas aksink..betehetem hozzájuk az arany halakat?

Guppy,betta,mollyk,zöld xifó,,anci,panda és valamilyen harcsánk van..jah meg malabári dánió 2db és két platty.


2010. okt. 17. 17:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
4%
akkumulátorba ink ne rakd be jó? XD
2010. okt. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
ééés lecsapták előttem :D az aksi tényleg nem tenne neki jót... :S
2010. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
hé, első két válaszoló: az akkumulátort két k-val írjuk, tehát annak a becézése akksi, és nem aksi. aksi az akvárium. szóval még forgassátok egy kicsit a helyesírási szótárat, mielőtt beszóltok. :)
2010. okt. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, én inkább nem tenném be közéjük az aranyhalat
2010. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
7%
nem az csak úgycsinált mintha nem tudnám jó tök mind1 hogy csak szivatok...
2010. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki nem tud a kérdésre válaszolni kérem ne válaszoljon,mert csak lepontozom!!!mert már nagyon idegesítő,hogy ennyi unatkozó ember van..kérdezek valamit és képtelen válaszolni...
2010. okt. 17. 17:46
 7/11 anonim válasza:
6%
válaszoltam csak neked nem tetszett
2010. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kzs ***** válasza:
100%

Nem. Semmiképp ne tedd bele.

Az aranyhal hidegvizi, azonkívül más táplálékot igényel, mint a többi díszhal ('az aranyhalas akvárium' egyébként külön fogalom: a SERA kutatások külön tárgyalják).

Ja, arról nem is beszélve, hogy az aranyhal könnyen kárt tehet kisebb halakban (mint pl. a guppi).

Szóval inkább NE.

Én a helyedben bevinném valamelyik díszállatkereskedőhöz, és becserélném valamire.

2010. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van, nem azonosak az igényeik. A te halaidnak 26-27 fokos víz kell, az aranyhalnak pedig 20-22. A trópusiak megfáznak a hidegben, az aranyhal pedig nem bírja a meleget néhány hétnél tovább, legyengül, nem érzi jól magát.

Valamint az aranyhal megeszik mindent, ami a szájába fér, halaktól elkezde a növényidig.

2010. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat erre voltam kíváncsi.:D
2010. okt. 18. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!