Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nyírt ki mindenkit a halam?

Esernyőlány kérdése:

Miért nyírt ki mindenkit a halam?

Figyelt kérdés
Vettem hétvégén egy diszkoszhalt, és mára meghalt az összes többi hal körülötte.Megölte a szumátriai díszmárnám, a guppikat, az aranysügérem, a koi szifóm, a márványsügérem, a gyönyörű halaimat kinyírta ez az állat,és most csak annyit csinál, hogy torzult arccal úszkál és csapódik neki az akvárium üvegének...és közben olyan félelmetesen néz rám, ez hihetetlen, de nem merek közeledni hozzá, az akvárium közelébe sem merek menni, nehogy kárt tegyen bennem is. Mit lehet ilyenkor tenni,hogy szabaduljak meg tőle?
2010. okt. 18. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Szórj nagy mennyiségű patkánymérget a vízbe :D
2010. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Ez kész horror. Ahol vásároltad, mondtad hogy milyen halak mellé veszed? Ha nem akarod lehúzni a wc-n, akkor vidd vissza a kereskedőnek.
2010. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Miezz teeeeeeeeee...xD

nehogymár egy haltól fossál, mert nekedugrik. nem egy kutya ez istenem:'D a halak nem néznek félelmetesen, és nincs torzult arcuk.. amúgy hogy vigye szegény? szobástól? mert nemmer a közelébe se menni? véletlen nem texasi láncfűrészes halnak hívják? akkor félhetsz:S

2010. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Úristeeeen :D :D Ez vicc.

Minek veszel egyáltalán olyan halak közé diszkoszt? Nagyon nem való közéjük! Először tájékozódj milyen halakat lehet összetenni, utána vásárolj.

Miez a hülyeség, hogy nem mersz közel menni? Megharap vagy mi? xD

A diszkosz az egyik legnyugodtabb hal. Eltorzult arc. xD

Aranysügér? Koi xipho, díszmárna, guppi? Hogy kerültek ezek egymás mellé egyébként?

2010. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Ez nagyon durva, én is hasonló helyzetben vagyok, csak nekem a garnéláim ették meg a kiskutyámat. Azóta nem bírok aludni, úgy érzem mindenhova követnek. Félelmetes..:(
2010. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem megszállta a sátán. A helyedben hívnék egy ördögűzőt. Tipikus tünetek.

Vagy egyszerűen megfelelő mennyiségű robbanószerrel, esetleg Chuck Norrissal legyőzheted. Az is lehet, hogy földönkívüli.


Kedves komolyan válaszolók, ti meg vegyétek észre, ha csak szivatnak :D

2010. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Salx Narval ***** válasza:
Na ja.Megnézném azt a diszkoszt, amelyik kinyír egy márványsügeret.Még akkor sem, ha háromszor nagyobb.Olyan halat sem láttam még, amelyik utolér egy egészséges szumátrait, főleg nem ez a békés, szelíd és félénk hal.Ha még a márványsügérről írtad volna, az hihető lenne.
2010. okt. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Salx Narval ***** válasza:
Ha nem kamu a kérdés, akkor viszont mástól döglöttek meg, a halak.Mondjuk jobb is nekik, mert ha ennyire nem értesz az akvarisztikához és még elolvasni is lusta vagy, hogy melyik halakat lehet együtt tartani,akkor valószínűleg a haltartásról sincs több fogalmad.Át kellene ezt gondolnod, jó neked, ha kínzod az állataidat? Kell neked egyáltalán akvárium?
2010. okt. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert a diszkosz csak a saját fajtársaival van meg, a többi hal menekülhet. Gondolom ezt nem kötötték az orrodra a kereskedésben.

Most meg szegény meg van zakkanva, hogy egyedül maradt.

Vidd vissza vagy hozzál mellé még diszkoszt.

2010. okt. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Salx Narval ***** válasza:
Kedves utolsó, ne már.Nálam vitorlásokkal, neonokkal,stb éltek együtt a legnagyobb békességben.A diszkoszok együtt úsztak, a vitorlások párban, a kicsik pedig rajban, vagy össze vissza.Véletlenül sem bántottak egy halat sem, pedig akár be is kaphatták volna egészben a neonokat, vagy az ivadék páncélosokat.Nem mondom, ez utóbbi után volt némi érdeklődés,:D de az 1 cm fölöttieket már nem tekintették kajának. Még a vitorlásoktól is nyugodtabb mozgású halak.
2010. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!