Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Használ valaki food kristályví...

Használ valaki food kristályvíz tablettát? Milyen?

Figyelt kérdés

Vélemény?

Nagyon le van árazva a Tescóban .


2010. okt. 20. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus édesanyám, ami akciós azt megvesszük, nincs mese :D

Mire használod? Ha jól olvasom "kristálytisztává" varázsolja vizet... Ez szerintem csak egy pofon a sz*rnak, megfelelő szűrés, hetente 20-30% vízcsere és nem kell ilyesmiket dobálni a vízbe.

2010. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam hogy vettem . Kíváncsi vagyok mi a szar ez és milyen lesz a víz tőle .
2010. okt. 20. 16:12
 3/7 Salx Narval ***** válasza:
Hát, még nekem sem akadt a kezembe eddig.Állítólag enzimeket és szárított bontóbaktériumokat tartalmaz.Ezek felélednek a vízben és felélik a bomlásterméktől felszaporodott infuzóriumokat.Továbbá azt is írják, hogy másnap telepíthető az akvárium, ha használod.Én is egy kicsit szkeptikus vagyok, de mint írtam még nem használtam.Talán majd jön valaki, aki tud valami biztosat.
2010. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:))

Csak azért érdekel mert vitték mintha ingyen osztották volna .

2010. okt. 20. 16:31
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
Nálunk 450Ft-8db-tabletta,( 1db 25 literhez ) ha ehhez képest is olcsó, semmit nem vesztesz vele, ha kipróbálod.Kizárt, hogy ártson a halaknak az előírt adag, legfeljebb nem jó semmire.Megírhatnád mire jutottál vele, ha kipróbálod, ill, hogy mit írnak, mi a konkrét hatóanyaga, ha egyáltalán ráírták.
2010. okt. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vettem meg,egyébként 100.- dobálják a Tescóban.Azért voltam kíváncsi mert nagyon kapkodták.
2010. okt. 21. 10:25
 7/7 anonim válasza:

Én szeretem, már egy jó ideje használom, nekem bevált.

Igaz, hogy nem teszek bele annyit, mint amennyi a dobozra van írva, hanem úgy kb. 60l vízbe, 2-3 hetente (mikor eszembe jut)beledobok 1-et, meg vízcserekor is egyet.

Szép a víz tőle, de az állandó részleges csere és a lélegeztetés, szűrés mindentől függetlenül nélkülözhetetlen.

2013. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!