Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem ezt a kristályvíz...

Vettem ezt a kristályvíz tablettát. Lent?

Figyelt kérdés
tehát vettem ezt a tablettát és beledobtam a akvába és a halak felették .nem lesz bajuk tőle?
2010. jan. 26. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
nem.... de szerintem csak csipkették, magától is feloldódik a vízbe:)
2010. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajuk:)
2010. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszonom ..még élnek akk jo kosz még 1 szer
2010. febr. 1. 08:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, semmi bajuk nem lesz, rá is van írva hogy nem veszélyes az élő szervezetekre. De ezt elkerülendő fel kell oldani egy kis vízben mielőtt beleteszed az akváriumba.
2010. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
hátha elpusztul az összes ,adja az isten:D és máskor nem cselekszerl felelőtlenűl! am is minek kell akváriumban tartani ???? engedi őket ki a vízbe hadd legyenek szabadok!! hülyegyerek (a helyesírásért nem válalok felelőséget)
2010. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaja, engedjük szabadon, hadd pusztuljanak el az első hidegben. Tényleg tök jó...meg az ékszertekiket is, hadd pusztítsák ki az őshonos állatokat...


Amúgy minek is dobsz olyasmit a vízbe, amiről nem is tudod, árthat-e a jószágoknak?? Mindig olvasd el a leírást először. Remélem nem lesz baja a halaknak.

2010. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
22:32 hulyegyerek vagy te és ha rendeset nem tudsz válaszolni szolj anyádnak h tanítson meg . ja és elolvastam a hasz.utasítást es nem írt rola h a megeszik a halak akk megdoglenek e va nem és az előzőknek koszonöm.nem lett semmi bajuk .
2010. febr. 2. 17:39
 8/9 A kérdező kommentje:
hát ez tánleg hulye válasz volt .nem adta isten h megdogoljenek .lepontozlak bénakölyök .ha te a akváriumi halaidat a toba v egy folyoba engeded gondolkodj el rajta ki a hulyegyerek .
2010. febr. 2. 17:42
 9/9 A kérdező kommentje:
10:22 nem számítottam rá h megeszik :D am koszi a választ :)
2010. febr. 2. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!