Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 45 l szettakváriumba tehetek...

45 l szettakváriumba tehetek 10 neont és 6 guppit? Esetleg van kistestű algázó? Csiga, rák nem jöhet szóba .

Figyelt kérdés

Hogy lehetne szépen berendezni ?

Karácsonyra szánom a családomnak de lehet hogy elöbb megkapják.:)


2010. okt. 21. 19:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

45-ösbe elevenszülő?!

Maximum szaporító, nevelő akinak, a nagy mellé.

Inkább pl. 6-8 neon, 3-4 v.milyen kistestű (rézfoltos) páncélos harcsa, és ha vérprofi szűrésed van, még talán 2-3 otocinclus (aff.)

2010. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kzs ***** válasza:

/Az a válaszoló vagyok, aki nem javasolta a neonhalat együtt tartani guppival/

Szóval, ezt nem én találtam ki. A SERA kutatások egyértelműen emellett állnak ki, és én is saját tapasztalatból tudom, hogy legjobb, ha hasonló viselkedésű/igényű halak vannak együtt.

2010. okt. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Barátomnak akváriuma elkezdett algásodni, mert ott van az ablak mellett, hát ronda barna algája lett, jó sok.


Aztán vettem neki 2db almacsigát, és 2db törpe szívóharcsát. Ezek együtt egy éjszaka alatt úgy eltüntették az összes algát, hogy másnap ragyogott az összes növény, minden levelet egyenként lenyaltak, és még az akvárium faláról is eltüntettek minden rohadást.

Ezek ügyesen takarítanak.


A sima nagyobb algaevő az meg csak lustult egész nap nem csinált semmit sem.

2010. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!