Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan tudnék tengeri makkot...

Honnan tudnék tengeri makkot szerezni? Mennyiért? Milyen felszerelés kéne neki?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 22:40
 1/5 Salx Narval ***** válasza:
Hát, biztos a tengeri tölgyfákon terem.:D Nyilván olyan kisállat kereskedésekben, ahol tengeri akvarisztikával is foglalkoznak.Ma már az akvarisztikai boltok fele ilyen.Ha nem kapnál,valószínűleg megrendelik ha kéred.Én gyárilag összeállított,nano akvárium vásárlását tanácsolnám, ezekhez a kicsi rákocskákhoz.
2010. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tengeri makkot sehol nem fogsz kapni, mert ilyesmit nem importálnak, mivel nem eladható.


Az előzőre meg véletlenül se hallgass, előre összerakott nano szetet venni tengeri akváriumnak akkora pénzkidobás, mint trabantra a sportkipufogó!


www.korallszirtes-akvarium.hu <-- idemész, olvasol. Bár gyanítom hamar meggondolod magad majd...

2010. okt. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Nézd én is tudom, hogy elég drága.De egy kezdő akvaristának, pláne, hogy tengerivel kezdene, mi mást lehet ajánlani. Ha csak azt nem, hogy kezdje egy édesvízi akváriummal.A kérdés viszont nem erre irányult.Szerinted darabonként, összetudna állítani egy kezdő egy tengeri akváriumot, úgy, hogy működjön is.Még egy szettel sem lesz könnyű dolga.Vagy tanul valaki, vagy fizet.
2010. okt. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Minden ilyen szett egy sz@r! Egy utolsó hulladék! Egyik sem működik megfelelően, egy kezdő kezében garantált a bukás.


Azért linkeltem be neki az oldalt, ott segítenek a tagok összerakni egy JÓL MŰKÖDŐ akváriumot, ráadásul olcsóbban, mintha valami ócska szettet venne ami nem működik.

2010. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
OK.:D
2010. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!