Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 5 centis hungarocel nem túl...

5 centis hungarocel nem túl vastag egy 200 literes akvárium alá?

Figyelt kérdés
Csak mert most vettem és van egy ilyen hungarocel lapom itthon és nincs kedvem megvenni azért egy egész csomaggal ha nem musály.
2010. nov. 2. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nagy, de mondjuk mi a 300 literes alá vettünk a tescoban egy sima gimnasztikai polifoam-ot és azt vágtuk alá méretre. Tökéletesen megfelel.
2010. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én padlószőnyeget raktam alá, pvc is jó, vagy polifoam, hát az 5cm sztem kicsit vastag alá, meg az már lehet nagyon benyomódik, nemtudom, inkább valami vékonyabb cuccot tennék alá.
2010. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt hiszem én maradok a biztonság kedvéért az 5 centisnél.

Mivel ma mikor megerősítettem az asztal amire tenni fogom,akkor észrevettem,hogy 3mm görbeség van a bútorlapban ennyivel van lejjebb a közepe a szélétől,ezt az 5 centisnek ki kell egyenlítenie tovább már nem hajolhat mivel megerősítettem.

2010. nov. 2. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább maradj az 5 centisnél ha ekkora görbület van az asztallapodon!
2010. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!