Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen dánió lesz a pink és...

Milyen dánió lesz a pink és kék zebra dánió gyermekéből?

Figyelt kérdés
Képet esetleg tudna valaki mutatni, Van külön elnevezése annak a színváltozatnak?
2010. nov. 17. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire ívnak össze, mennyire szaporodóképesek, mert tudnod kell, hogy a "pink" dánió egy mesterségesen, génmanipulációval előállított színváltozat, tartása, eladása, tenyésztése nem etikus. Rengeteg köztük a beteg, gyenge egyed.
2010. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves Murr, csak emlékszem, hogy valahol olvastam, hogy tudnak szaporodni, csak sajnos elfelejtettem hol :(
2010. nov. 17. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztosan tudnak, mert itt már nem közvetlenül a hallal babrálnak, nem fecskendezik színanyaggal (bár léteznek "hamisak", amiket szorgos kis kínaiak fecskendeznek), de ennek nincs irodalma, nincs múltja. Nem ajánlom neked, hogy ezzel vesződj, ha már megvetted őket biztosíts nekik kiváló életkörülményeket, ha esetleg szaporodnak írd meg a tapasztalatokat, engem érdekelnek, de ne ebbe fektess energiát, rengeteg szép, természetes halfaj létezik amivel érdemes foglakozni.

Egy cikk erről:

[link]

2010. nov. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
Amilyen az anya, olyanok lesznek zömében.Hogy lesz e kevert színű, azt nem tudom.Én sem vásárolok ezekből, bár még mindig jobb, mit a festettek, tetováltak.Ami azt illeti én a megnyomorított aranyhalakból sem vennék.
2010. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha mégis összejön akkor rakjál majd fel képet lécci,mert engem személy szerint érdekelne milyen GYERMEKE lesz két bármilyen halnak!!
2010. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én még nem vettem meg őket, de le is beszéltetek róla. Amúgy guppikat tenyésztek, csak kíváncsiságból írtam a kérdést, meg azért kicsit mozgolódott bennem, h vennék, de így már nem szeretnék. Nem, ahogy a haltetoválás, meg a papagáj sügér... gusztustalan dolgokban nem kívánok részt venni.
2010. nov. 20. 22:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat, de azért csak kíváncsiságból, ha valaki tudja megírhatná
2010. nov. 20. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!