Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A guppim szerintem nem mer...

A guppim szerintem nem mer megszülni ilyenkor mit tehetek? :S.

Figyelt kérdés
már külön tettem.. rettenetesen nagy a hasa.. látom a hasában az apró fekete pontokat.. szval nem tudom mi lehet a baj már külön tettem.. most cseréltem vizet h friss legyen hátha az a baj de már alig él.. ahogy visszatettem az akváriumba nem is úszott lesüllyedt úgy ahogy beletettem...:S..
2010. nov. 26. 12:59
 1/10 A kérdező kommentje:
áh már mind1 megdöglött :(
2010. nov. 26. 13:11
 2/10 anonim válasza:
0%
Sült hal lesz ebédre? :)))
2010. nov. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy nem mer megszülni, valamit sajnos rosszul csinálhattál.

A nagy has lehet a hasvízkór jele, a többinek nincsenek hasonló tünetei?

Mikor külön tetted, ugye nem csapvízbe, hanem az akváriumból vett vízbe tetted?

A vízcsere ugye csak az 1/3-ad rész volt, pihentetett, állott vízzel? Megfelelő volt a hőmérséklete? Volt szűrő?

2010. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De nem értelek, most ahogy olvasom, a vízcserénél kivetted a halat, de mibe? Lecserélted az egész vizet és zutty, egyből vissza bele?
2010. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

dehogyis..

csak ez az egy hal volt ilyen..

van szűrőm..

a többi halnak semmi baja

ezt a halat már egy hete figyelem tegnap külön tettem ki vettem az akváriumból vizet és úgy tettem át

ma meg engedtem egy kis langyos vizet és áttettem ennyi nem hiszem h ez miatt döglött volna meg vagy ha igen akkor asszem el is adom az összes halam..

mert már vagy 5 éve vannak halaim..

2010. nov. 26. 14:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, pedig de... Hősokknak hívják. A halak még 1-2 Celsius hőmérsékletváltozást is nehezen tolerálnak, nemhogy a langyos vizet. Nem csoda, hogy azonnal elpusztult szegény...
2010. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

langyos vízben voltak mert konvektorom felett vannak majdnem ...

szval hőmérséklet változás nen igazán volt..!

2010. nov. 26. 14:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan 26 fokig érzik jól magukat, 28-at valeddig még tolerálják, de ha melegebb a víz, könnyen elpusztulnak. De ha csak neki volt baja, lehet, hogy egyszerűen öreg volt és ezt a szülést már nem bírta ki. A guppik olyan 3 évig élnek átlagosan, ha belterjesek, stresszesek vagy bármi nem oké, akkor inkább 2.
2010. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor inkább lehet ez lehetett az oka.. mert ezek 3-4 évesek
2010. nov. 26. 16:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor viszont, bár sajnálom a haladat, de gratulálok, kevesen élnek meg ilyen szép kort! További jó halazást.
2010. nov. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!