Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 60 literes akváriumban...

Egy 60 literes akváriumban mennyi halat lehet tartani? Kisebbekre gondolok, elevenszülőkre, mennyit vegyek bele?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ebbe mondjuk 9-10 elevenszülőt vennék, nekem 70 literben van annyi. Minden fajból 1 hímet 2-3 nősténnyel. Ez persze csak ideiglenes szám, hamarosan megjelennek a kicsik, nálam most kb. 20 nevelkedik, ha akarom, ha nem :) Így vagy külön akváriumról kell gondoskodnod, vagy 1 hónapos koruk körül tűl kell adnod rajtuk, hogy ne terheljék túl a vizet.
2010. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gfero ***** válasza:
ha guppikat tartasz 15db bele lehet tenni.csak vigyáz mert nagyon szaporák
2010. dec. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom az (elméleti) szabály az, hogy 1cm hal 1 liter vízre. Persze kifejlett korára értendő, együtt tartható fajtáknál. Szóval mondjuk 55 liter vízhez guppiból (3 cm) kb. 18 db. Persze megfelelő aljzattal, növénnyel. De ez csak irányadás, nem lehet ennyire kiszámolni.
2010. dec. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gfero ***** válasza:
3cm a hím ,a nőstény 5cm
2010. dec. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt már tudod, hogy a szaporulatot hova fogod tenni?

Mert ekkora akvárium kb. 3 hónapig elég elevenszülőknek.

2010. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,

igen, van másik akvárium is, illetve ismerősöknek is ajándékozhatok, ha nagy a szaporulat :-)

2010. dec. 1. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!