Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen fa? És milyenek a...

Ez milyen fa? És milyenek a tartási körülményei? (Link bent)

Figyelt kérdés

[link]


Tartási körülményeken azt értem, hogy hány fokos víz, stb...


2010. dec. 13. 21:11
 1/8 Kokas Lajos válasza:
0%
Ha ez nem egy foto montage, akkor nagyon valószínű, hogy mű növény. Levele alapján, lehetne tuja, vagy páfrány fenyő, de vizi növényben ilyet még nem láttam. Ha nem tévedek ez teljesen vízben áll egy akváriumban?
2010. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez teljesen vízben van.
2010. dec. 13. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy egyszerű fa ág, amire rá van kötözve valamilyen moha.
2010. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Istenem, Én ilyenre miért nem gondoltam?:D
2010. dec. 13. 22:03
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Jahh, második válaszolónál a pont. Ha jól látom forrásmoha, de akár jávaival is meg lehet csinálni. A törzs pedig vasfa, szőlőág, vagy fűzfaág lehet, nem látom a képen.
2010. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rákötözöd damillal a mohát az 1-2 hónap mulva rátapad és benövi. Én pl totál körbenövesztettem jávai mohával fűzfaágakat. Jávai a legjobb, azzal a legegyszerűbb szórakozni így, rátekered aztán lassan de biztosan megnő és besűrűsödik. Kb olyan gyorsan mint a hajad, havonta 1 centit nő szerintem :)
2010. dec. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Platypus ***** válasza:
100%
Szerintem red moor fa és karácsony moha. A mohában biztos vagyok. A forrásmohának nincs ilyen szép elágzásrendszere. Sajnos jávaiból sem lehet pont ilyet nevelni, sokkal ritkábban ágazik el és nem szabályosan. Ahhoz, hogy a mohának kijöjjön ez a szép alakja, viszonylag sok fény és tápozás szükséges.
2010. dec. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam a jávai moha az egyik akáváriumba ahol van 1db neon, ott kevés a fény ott hosszabb szálai vannak, és még barna algás is, az nem túl csinos.


A másik akváriumba ahol van 50literbe 3db 35cm-s vízalatti neon, ott szép a mohám, nagyon dús és rövidebb szőrös.


A harmadikba meg ahol dulux fénycsővem világít 70 literbe 70wattal, szal bazi nagy fényerővel, hát ott is szép a moha csak ott már zöld algás az egész :)

2010. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!