Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet venni Tégláson...

Hol lehet venni Tégláson olyan akváriumot, mint a tv-ben? Olyan gömbölyű! Köszi Tina

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Már nem lehet gömbölyű akváriumban tartani halakat.
2010. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, az Únió állatjogi törvényei betiltották, így jó eséllyel sehol nem kapsz.
2010. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Doruss ***** válasza:
70%
Megállapították, hogy állatkínzás gömbakváriumban tartani halat, úgyhogy már nem is lehet kapni.
2010. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Valóban be van tiltva, nem tarthatsz benne gerinces élőlényt. Viszont maga a gömbakvárium kapható sajnos, szinte bármelyik akvarisztikai kereskedésben, hiszen nincs ráírva, hogy mit kell tartani benne. Növényeknek, csigáknak, kaktuszoknak ugyan úgy árulhatják.
2010. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm,nem tudtam ,de szerencsére nincs nekem olyan csak kérdeztem.

de kössz!!!!!!!!

2010. dec. 28. 13:35
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Te hülye vagy?! Ez állatkínzás! Stresszesek lesznek és tökre idegesek! Ne vegyél ilyen akváriumot, mert a hal tökre kikészül tőle! És lehet hogy NEKED tetszik de a halnak ez egy állatkínzás!
2010. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ucsó, nyugodj már le, és olvasd végig a hsz-ét. Nincs olyan akváriuma, és nem tudott a tilalomról sem. Hülyézni feleslges...

A kedvenceim az ilyen emberek, akik fejjel törnek be egy topikba, el se olvassák, csak írnak bele ész nélkül -.-

2010. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a választ az utolsónak mert tényleg nem hallottam ,nem nézem a híradót,meg az ilyesmiket,.mégegyszer kösz!!!!!:):):)
2010. dec. 30. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!