Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elszaporodtak a maláj tornyos...

Doruss kérdése:

Elszaporodtak a maláj tornyos csigáim. Lehet valami baj?

Figyelt kérdés
54 literes akváriumom van és még nyár elején vettem néhány ilyen csigát. És mostmár több mint száz csiga van. Az okot már megtaláltam, valószínűleg azért szaporodtak így, mert túletettem, de mostmár erre nagyon odafigyelek, és azóta hála istennek nem volt szaporulat. Árthatnak valamit ezek a csigák?
2010. dec. 28. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Max a növényeidet eszik le
2010. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen ugyan úgy ürítenek, ugyan úgy használják az oxigént, mint a halak. Ha halak által nincs is túltelepítve az akvárium, a csigák is jókorát nyomhatnak a nitrátszinten. Én a helyedben legalább 60-70 darabot kiszednék. Egyébként hasznos kis jószágok, de kordában kell tartani őket.
2010. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gfero ***** válasza:
használd fel hal eledelnek ami nem kel ,ha az aksi falán össze nyomod szívesen megeszik a halaid és még szeretik is ,csak mindig annyit törj össze amennyit egyből megesznek ,vagy vegyél 2-3pár csigaevő csigát csak ennél a fajnál muszáj párba venni őket mivel nem hermafroditák tehát kell nőstény meg hím is a szaporodáshoz
2010. dec. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!