Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől haltak meg a postakürt...

Mitől haltak meg a postakürt csigáim?

Figyelt kérdés
10 literes akváriumban tartok egy sziámi harcost és egy ancit, plusz 6 kisebb postakürt csiga lett volna benne de sajnos meghaltak :( levegőztető nincs, mivel a sziáminak nem kell, világítás van, és szűrő sincs benne. Hetente megcsinálom a 30%os vízcserét és a víz 27-28 fokos.
2011. nov. 6. 11:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10l-es aksi, elég necces egy ancinak, meg a bettának is. Legalább egy 50l-es akvárium kéne, fűtővel, szűrővel, növényekkel felszerelve. Abban a kis akváriumban, hamar elszaporodnak a baktériumok, főleg szűrő nélkül, aminek éjjel-nappal mennie kéne.
2011. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom, hogy az ancinak kicsi :\\ de bettások mondták hogy ha jó a vizhő és gyakran cserélem a vizet akor tökéletesen elélnek :)
2011. nov. 6. 11:31
 3/16 anonim ***** válasza:

Remélem ez csak vicc :D

Bár az emberi hülyeség határtalan, de mivel te helyesen írsz és van fogalmad a 30%-os vízcserékről, tudod mi a különbség a levegőztető és szűrő között (és nem bugyborékozónak hívod őket), így ennyire buta nem lehetsz.

Azért a biztonság kedvéért leírom, hogy 30 liter alatt tilos halat tartani, az ancinak 90 liter a minimum, szűrő nélkül pedig nem tartható fenn akvárium. De gondolom ezt tudod :)

2011. nov. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Persze, egy darabig egy pohár vízben is eléldegél, ennyi erővel. De fogadd meg a tanácsot, vegyél egy normális akváriumot, berendezésekkel. Ezt a 10l-est pedig, tedd el hamuzónak. :)
2011. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mivel tudom hogy az ancinak kicsi a hely, már találtam neki új gazdit. Macskákat tenyésztünk többmint 10 éve, van fogalmam az állattartásról :)) Szóval az ancim új helyre kerül.
2011. nov. 6. 11:44
 6/16 Platypus ***** válasza:
100%
Halakat tartok 10 éve, van fogalmam az állattartásról. Nemrég befogadtunk egy kóbor macskát, 90 literes akváriumban tartom, hetente 30% almot cserélek alatta.
2011. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ok.
2011. nov. 6. 11:53
 8/16 anonim ***** válasza:
XD
2011. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
:`) most lehidalok :DD
2011. nov. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem bolháim vannak. Akkor én most tenyésztő vagyok?
2011. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!